Olej konopny 20% posiada jedno z wyższych stężeń CBD na rynku. Z tego właśnie powodu cieszy się dużą popularnością wśród klientów, które mają już pewne doświadczenie w suplementacji kannabinoidów. Olej konopny 20% dostępny w sklepie internetowym Dyspenseria to produkt spełniający nawet najwyższe wymagania.

Dla kogo odpowiedni będzie olej konopny 20%?

Olej konopny 20% to produkt, po który powinny sięgnąć osoby już obeznane z działaniem CBD. Zwiększanie stężenia tego suplementu powinno odbywać się stopniowo. Warto więc sięgnąć po olej konopny 20% dopiero wtedy, gdy wcześniej aplikowało się wariant 10 lub 15%. W ten sposób uniknie się ryzyka wystąpienia uczucia senności, które może pojawić się przy zbyt szybkim sięgnięciu po wysokie stężenie.

Oferowany przez nas olej konopny 20% powstał z wysokiej jakości konopii siewnych, uprawianych w sposób ekologiczny i zrównoważony dla środowiska. Suplementy dostępne w sklepie internetowym Dyspenseria zawierają śladowe ilości THC, dzięki czemu nie wywołują u użytkownika tzw. “haju”. Olej konopny 20% może być stosowany zarówno rano, jak i wieczorem. Po przebudzeniu pomoże w zwalczeniu narastającego stresu, nieprzyjemnego ucisku w żołądku lub gorszego samopoczucia. Suplementowanie oleju konopnego 20% przed snem natomiast ułatwi zasypianie, pozwoli się wyciszyć i uśmierzy nocne lęki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Filtry